Aplikacje w JavaScript

– warsztaty od podstaw
Stwórz pierwszą aplikację w języku JavaScriptDla kogo jest ten warsztat?

  • Chcesz spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji pod okiem doświadczonego programisty?
  • Zetknąłeś/zetknęłaś się już z HTML i CSS, i chcesz zdobyć więcej informacji?
  • Masz pomysł na aplikację, ale nie wiesz jak się do tego zabrać – przyjdź i zdobądź niezbędną wiedzę!

Czego się nauczysz?

W ciągu całodniowego warsztatu poznasz podstawy JavaScript – jednego z najbardziej popularnych języków programowania. Zdobędziesz wystarczającą wiedzę, aby napisać własną aplikację, która będzie posiadała system logowania. Ukończoną aplikację umieścisz na serwerze, korzystając z darmowej platformy firebase. Dowiesz się co to jest ES6, nauczysz się definiowaniować zmienne oraz poznasz różne sposoby debugowania. Zrozumiesz także jak działają tablice i obiekty, czym są pętle w aplikacjach i jakie są różnice między nimi.
W ciągu trwania warsztatów możesz liczyć na wsparcie doświadczonego eksperta, który oprócz przekazania merytorycznej wiedzy, będzie służył pomocą i odpowie na Twoje pytania.

Na koniec warsztatu otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa.


Prowadzący:

Krzysztof Łokaj – programista webowy z wieloletnim doświadczeniem, aktualnie realizujący się jako fullstack, tworząc nowoczesne aplikacje w technologii React i Pythonowym Flasku. Z zainteresowania zgłębia swoją wiedzę o aplikacjach progresywnych i akcelerowanych. W wolnym czasie nauczyciel i prelegent, dzielący się wiedzą, a także kolekcjoner zabawnych memów.Miejsce: ul. Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa


Termin: 11 maja 2019, godz. 9:00 – 17:00


Cena: 290 zł brutto
W cenę wliczony jest dwudaniowy lunch w przerwie oraz kawa, herbata, napoje w trakcie całego warsztatu.Prosimy o zabranie własnych laptopów na warsztaty. Wszelkie informacje o instalacji środowisk prześlemy mailowo min. na tydzień przed startem warsztatów!Zapisy zamknięte!