Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, którzy uwielbiają pomagać innym, kochają programować i systematycznie rozwijać się, zgłębiając szeroko pojęty świat IT. Nasza pasja urosła do tego stopnia, że postanowiliśmy podzielić się nią z innymi tworząc Codehub – inicjatywę promującą naukę programowania.

Misja

Wierzymy, że programowania może nauczyć się każdy. Liczą się chęci, otwarty umysł i systematyczna praca. Pomagamy zdobyć umiejętności od podstaw oraz przekazujemy pasję osobom w każdym wieku – od zainteresowanych nowymi technologiami uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, po doświadczonych zawodowo specjalistów przeróżnych branż.

Dlaczego My?

Uczymy praktycznych umiejętności, które przydadzą się Tobie w wielu, równie praktycznych celach: tworzenia tożsamości internetowej, automatyzacji i doskonalenia przeróżnych zadań, samodzielnej realizacji własnych pomysłów – od stron internetowych po gry i aplikacje, zróżnicowania kompetencji, zbudowania kariery, bądź przekwalifikowania w kierunku IT…
Każdy z naszych Trenerów posiada inne umiejętności i doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować Wam różnorodne podejście i wiedzę z wielu dziedzin.

Jak uczymy?

Wykorzystujemy koncentryczny system nauczania, skupiając się na produkcie jako celu nauki. Wierzymy, że dzięki powtarzaniu wiedzy w coraz szerszym i pogłębionym wymiarze znacznie szybciej osiągniesz zaawansowany poziom umiejętności. Pamiętamy o tym, że każdy z nas jest inny i inaczej przyswaja wiedzę, dlatego staramy się różnicować przekaz i dopasować go do Twojego stylu uczenia się.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, pomożemy!